Моля, подавайте сигнали на номер: 0896577779
08.06.2026

Днес България

Винаги навреме

Днес България > Blog > Бургас > Ало, полицията и прокуратурата на Царево! Защо социопатът Пешо Китаеца се разхожда на свобода? Кога ще приберете един долен убиец и садист?! (снимки)

Ало, полицията и прокуратурата на Царево! Защо социопатът Пешо Китаеца се разхожда на свобода? Кога ще приберете един долен убиец и садист?! (снимки)

Защо полицията още не е арестувала бруталния изрод, психопат, пияндурник и социопат – Пешо Китаеца от Царево, който уби по възможно най-гнусен и брутален начин местното животинче кученцето Тара? Къде са нашите зоополицаи за които толкова много се говори, но никой не е чувал, нито виждал?!

Може да прочетете повече за нашата нова рубрика "10 гастрономически минути с Мая"  тук.

Убитата Тара

До кога смятат съд, прокуратура и полиция да толерират уроди като Петър?! Това ли е бъдещето на страната ни? Това ли да очакваме да е примера за едно съвременно демократично и толерантно общество?! Жалка история. Поредният пример, че държавата ни е ударила дъното, а съдебната нсистема и полиция плачат за основен ремонт.

Животното е било кротичко, всички я познавали и хранели. Тара – миролюбива душичка. до момента в който отвратително простият, безобразен, алкохолизиран пияндурник Петър Фетисов и компанията му от сеирджии, същите непрокопсаници като него се натъкват на кученцето излизайки от заведение. Долният социопат опит от алкохол, както винаги вижда животното и се нахвърля върху нея с шутове. Убива я жестоко. животното издъхва в мъки, а зрители на това нечувано безобразие стават пешовата компания която не се намесва да дръпне пимитива, и да спаси животното.

Долният убиец и социопат Петър Фетисов Китаеца.

Отвратителното същество се прибира и си ляга все едно е извършил нечувано геройство отнемайки един невинен живот. Какъв добитък трябва да си за да нямаш капчица съвест и емпатия? Как е възможно да има такива бездушни твари сред нас? И ние се наричаме човеци, хора. Къде е полицията и защо този неврастеник не е вече в килия? Такива идиоти нямат работа сред нормалните хора. Такива изроди се съдят за назидание.

Убийството е извършено до паметника на известната ветиринарна лекарка от Царево доктор Даниела Йорданова, която загуби живота си за да спасява животините при голямото наводнение в Царево. Каква гавра с паметта на един достоен човек. Каква гавра с нормалността, с човечността. Призоваваме незабавно органите на МВР – Царево да арестуват Петър Фетисов и да го предадат на съд за жестоко убийство на гръбначно живо същество.

Призоваваме прокуратурата в Царево да докаже, че работи за това общество и че в нея има служители с емпатия към хора и живи същества. Призоваваме обществото да се вдигне като един човек и да заклейми подобни диваци в човешки образ. Този субект трябва да бъде осъден за назидание на всички онези нехранимайковци, простаци, пропадняци и долни типове, които си мислят, че могат да издевателстват над когото и да било безнаказано.

Законът го изисква, съвестта го изисква, обществото го изисква! Очакваме действия от страна на МВР и Прокуратура Царево! Не забравяйте – ние ви гледаме, ние очакваме, ние сме тук и ще съдим вас, ако не свършите с доблест и чест вашите задължение господа магистрати и полицаи. Духовната възвисеност на един народ се определя от начина по който се грижи за животните си.

Зоозащитници се канят да линчуват Петър. И да, ние заставаме зад тях. Не подкрепяме насилието, но когато става думна за такава наглост, липса на човечност, отвратително гнусна бруталност и органите на реда не вършат работа. Остава единствено народът да въздаде правосъдие по своему. Защото такива елементи, престъпни садисти и типове, не заслужават да дишат въздуха и да тровят земята с приъствието си.

Споделете тази новина
0 0 votes
рейтинг
абонирай се
Notify of
guest
1 Comment
най-стари
най-нови най-гласувани
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymous

Само улична справедливост за този безчовечен долен пияница и безскрупулен изрод. Едно кукури в главата и е до там. Смърт за пешо японеца, китаец ли е там виетнамец ли е, монголец ли е, тайванец ли е, бахур ли е, ама само на бахур ще стане.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
Днес България
Privacy Overview

This website uses cookies so that we can provide you with the best user experience possible. Cookie information is stored in your browser and performs functions such as recognising you when you return to our website and helping our team to understand which sections of the website you find most interesting and useful.