Бургазлия бе задържан за причиняване на материални щети върху четири автомобила
Служители от Първо Районно управление – Бургас задържаха 45-годишен мъж от града, след като е установено, че е нанесъл материални щети върху четири автомобила. Инцидентът включва надиране на боята на превозните средства и повреждане на страничното огледало на един от тях.
Може да прочетете повече за нашата нова рубрика "10 гастрономически минути с Мая" тук.

Сред засегнатите автомобили са „Мерцедес С300“, „Пежо 3008“, „Рено Клио“ и „Волво“, като всеки от тях е собственост на различно лице.
Причините за извършените действия от страна на задържания все още се изясняват. Служителите на полицията работят по пълното документиране на случая, а разследването продължава.
Очаква се допълнителна информация да бъде предоставена след приключването на проверката.
- Тръмп потвърди подписването на споразумение с Иран, експерти предупреждават, че предстоят трудни преговори

- Радев пред кметовете на общини: Правителството подготвя национална стратегия за ускорено развитие на пътната инфраструктура

- ДПС внесе пакет от законопроекти за правата на жертвите на „възродителния процес“

- Радев: Няма да допуснем санкции срещу Русия, които да навредят на българската икономика

- Евакуираха Районния съд във Варна заради сигнал за бомба






