Две катастрофи в Бургаско: Пострадали водачи без опасност за живота
Два пътни инцидента станаха на 11 март в Бургаска област, като и в двата случая има пострадали водачи, но без опасност за живота.
Може да прочетете повече за нашата нова рубрика "10 гастрономически минути с Мая" тук.

Катастрофа на пътя Созопол – Бургас
Около 11:50 ч. в района на хижа „Странджа“, 57-годишен бургазлия, управляващ „Мерцедес С 320“, отворил предната лява врата, без да се убеди, че не създава опасност за останалите участници в движението. В резултат се е ударил в преминаващ влекач „Скания“ с полуремарке, управляван от 48-годишен мъж от Сливен.
Водачът на лекия автомобил е получил прорезна рана на лявата ръка. Прегледан е в УМБАЛ – Бургас и е освободен за домашно лечение.
Жена катастрофира самостоятелно в село Баня
В 15:22 ч. в несебърското село Баня 51-годишна варненка, шофираща „Тойота Рав-4“, загубила контрол над автомобила си заради несъобразена скорост и катастрофирала самостоятелно на ул. „Михаил Герджиков“.
Жената е настанена в болница „Сърце и мозък“ с комоцио, като състоянието ѝ е без опасност за живота.
Полицията продължава разследването на двата инцидента.
- Нова фондация ще помага на хазартно зависимите „Без депозит“

- Задържаха пловдивчанка, представяла се за лекар без медицинско образование

- Тръмп потвърди подписването на споразумение с Иран, експерти предупреждават, че предстоят трудни преговори

- Радев пред кметовете на общини: Правителството подготвя национална стратегия за ускорено развитие на пътната инфраструктура

- ДПС внесе пакет от законопроекти за правата на жертвите на „възродителния процес“






