Добромир Гюлев: СУ „Св. св. Кирил и Методий“ въплъщава духа на Бургас. Честит празник !
Областният управител на Бургас Добромир Гюлев поздрави преподавателите, учениците и ръководството на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ по повод празника на най-старото училище в града.
Може да прочетете повече за нашата нова рубрика "10 гастрономически минути с Мая" тук.

В публикация в личния си профил във Facebook той отправи послание към училищната общност, като подчерта значимото място на учебното заведение в образователния и културния живот на Бургас.
„Честит празник на най-старото училище в Бургас – СУ „Св. св. Кирил и Методий“! Това е училище, което може би най-добре въплъщава духа на Бургас – комбинация от изкуство, традиция и високи стандарти в образованието“, написа Гюлев.
Той пожела нови успехи, вдъхновение и „все така несломим дух“ на целия екип на учебното заведение.
СУ „Св. св. Кирил и Методий“ е сред емблематичните училища в Бургас с дългогодишна история и утвърдени традиции в обучението и културната дейност. През годините то се е превърнало в символ на качественото образование и активния училищен живот в морския град.



