За три месеца затварят част от ул. „Дебелт“ в Бургас заради ремонтни дейности
Бургас въвежда временна организация на движението заради ремонтно-възстановителни дейности по пътната настилка на ул. „Дебелт“, съобщиха от общинската администрация.
Може да прочетете повече за нашата нова рубрика "10 гастрономически минути с Мая" тук.

Ремонтът е свързан с извършената подмяна на ВиК мрежата в района. В тази връзка от 14:00 часа на 22 май 2026 г. участъкът от ул. „Сливница“ до ул. „Александър Стамболийски“ ще бъде затворен за движение на моторни превозни средства.
Ограничението ще остане в сила за срок от три месеца, като в района ще бъде въведена временна организация на движението.
От Община Бургас призовават шофьорите да спазват поставената временна сигнализация и да използват обходни маршрути, за да се избегнат затруднения в трафика.
Очаква се ремонтните дейности да подобрят състоянието на пътната инфраструктура след подмяната на подземните комуникации в района.



