„Морски братя“ отново ще зарадват децата на 1 – ви юни с разходки на мотори в Бургас
Членовете на мото клуб Морски братя отново ще зарадват бургаските деца по случай 1 юни с традиционната си инициатива за Деня на детето. За дванадесета поредна година мотористите организират специално събитие, което вече се е превърнало в една от най-очакваните празнични атракции в Бургас.
Може да прочетете повече за нашата нова рубрика "10 гастрономически минути с Мая" тук.

На 1 юни, в часовете между 11:30 и 13:00 часа, всички желаещи деца ще имат възможност да се повозят на мотор на алеята пред Летния театър. Инициативата цели не само да донесе усмивки и емоции на най-малките, но и да покаже, че мотористите са отговорни участници в движението по пътищата.
От мото клуба подчертават, че по време на събитието ще бъдат спазвани всички мерки за безопасност. Моторите ще се движат с ниска скорост, а участниците ще следят стриктно за сигурността на децата и посетителите.
През годините инициативата на Морски братя се утвърди като символ на доброто отношение между мотористите и обществото, като всяка година привлича десетки семейства и малчугани, нетърпеливи да се качат на мощните машини.
Очаква се и тази година събитието да събере много жители и гости на Бургас, които да отпразнуват Деня на детето с настроение, адреналин и усмивки.
Източник: Община Бургас



