Плувният басейн във Ветрен – Минерални бани открива летния сезон на 3 – ти юни
Лятото вече чука на вратата, а с него идва и една чудесна новина за жителите и гостите на Бургас. На 3 юни плувният басейн във Ветрен – Минерални бани официално открива своя летен сезон и е готов да посрещне всички любители на плуването, почивката и приятните летни моменти.
Може да прочетете повече за нашата нова рубрика "10 гастрономически минути с Мая" тук.

Разположен сред спокойствието и зеленината на района Минерални бани, басейнът предлага отлични условия за отдих и забавление. Посетителите ще могат да се насладят на 100% минерална вода с температура от 32 градуса – идеална както за освежаване в горещите дни, така и за пълноценна релаксация.
Мястото е подходящо за деца, семейства и всички, които търсят комфортна и спокойна атмосфера далеч от градския шум. Чистата вода, свежият въздух и уютната обстановка превръщат басейна във Ветрен в предпочитана лятна дестинация за малки и големи.
За доброто настроение на посетителите ще се грижи и кафето към комплекса, където всеки може да се наслади на ароматно кафе, разхладителни напитки, вкусни сандвичи и разнообразни предложения за хапване.
Предстоящият сезон обещава много слънчеви дни, приятни срещи и незабравими летни емоции. Екипът на басейна кани всички жители и гости на Бургас да станат част от откриването и заедно да поставят началото на едно прекрасно лято, изпълнено с усмивки, спокойствие и добро настроение.
Очакваме ви на 3 юни в кв. Ветрен, район Минерални бани, за да се насладим заедно на първите истински летни дни край минералния басейн!



