Моля, подавайте сигнали на номер: 0896577779

Днес България

Винаги навреме

Днес България > Blog > Бургас > Ръководството на ФК „Черноморец 1919“ с пикантна покана към феновете на „акулите“

От ФК „Черноморец  1919“ призоваха бургазлии да подкрепят отбора в Своге. Ръководството на тима отправи пикантна покана към феновете за безплатно пътуване за решаващия мач с ФК „Спортист“ – Своге.

Може да прочетете повече за нашата нова рубрика "10 гастрономически минути с Мая"  тук.

Публикуваме призива на ръководството на ФК „Черноморец 1919“ без редакция

Здравейте, „Акули“!

Ръководството на Черноморец обявява записване за организирано пътуване за мача със Спортист Своге!

Черноморец гостува на Спортист Своге в събота, 18.05 от 18:00. Двата отбора заемат съответно 14-та и 15-та позиция с актив от 37 точки.

Резултатът от тази среща по всяка вероятност ще реши кой ще оцелее във Втора лига.

Каним всички сини бургазлии на футболно пътуване, с много положителни емоции. Клубът ще организира транспорт в деня на срещата, както и обяд. Това, което можем да обещаем, е битка от първата до последната секунда на мача от всички в отбора!

Записването е отворено до четвъртък включително и става на  mail: chernomoretz100@abv.bg или на лично съобщение на фейсбук страницата на отбора https://www.facebook.com/Chernomorets1919?locale=bg_BG, като посочите имената си и  телефонен номер за връзка.