Съдът в Бургас реши: Атанас – Габровеца и Любо остават за постоянно в ареста
Съдът в Бургас постанови най-тежката мярка за неотклонение „задържане под стража“ спрямо двама мъже, обвинени в склоняване към проституция и предоставяне на помещения с користна цел.
Може да прочетете повече за нашата нова рубрика "10 гастрономически минути с Мая" тук.

Решението беше взето след разглеждане на искането на Районна прокуратура–Бургас, която настоя обвиняемите да останат в ареста до приключване на досъдебното производство. Съдът прие, че съществува достатъчна обоснована вероятност те да са съпричастни към престъплението, както и риск от укриване или извършване на ново престъпление.
Обвиняемите – Атанас Атанасов, известен с прякора Габровеца, и Любомир П. – бяха доведени в съдебната зала при засилени мерки за сигурност. Срещу тях са повдигнати обвинения за съучастие като съизвършители в предоставяне на помещения за полови сношения с користна цел.
По данни на прокуратурата разследването е започнало след специализирана операция на ГДБОП и ОДМВР–Бургас, проведена на територията на общините Бургас и Несебър, под надзора на държавното обвинение. В рамките на акцията са извършени претърсвания и изземвания в нощно заведение, четири жилища и два автомобила. Иззети са над 14 000 евро в брой, мобилни телефони и документи, имащи отношение към случая.
Според събраните данни в схемата е установена съпричастност и на трето лице – управителката на заведението Велимира, която е била задържана за срок до 24 часа. Деянието е извършвано в периода от 17 ноември 2025 г. до 9 май 2026 г. в град Бургас.
На този етап няма данни обвиняемите да са осъждани или да имат предишни криминални прояви, но съдът прие, че събраните материали са достатъчни за налагане на постоянна мярка „задържане под стража“.
Решението подлежи на обжалване пред по-горна инстанция.




Шшш тоз Наско каква е таз глава и корем , прилича на лоена топка . Аз незнам другия охрана ли му е той горкия ще са счупи явно ще е някаква барета хахаха тя тези Велимира ако я пуснат без грим ще е по страшна от тях. Култово заведение стана защото никой не го бараше да скоро , правиха си каквото искат не че са нешо а бачкат за хора който им дадоха правилния чадър ( така наречения следовател на Митьо очите , камбожанеца и брат му съдията ) тва за никой не е тайна . Тоз му е бушон и свидетел и ухо . Сумати хора нареди и в Бургас и Сл, бряг . Обаче на прасенцето му дойде Коледата . Оше ден два и всички курвентий където са работили долу в бардака ще го изпеят . Насе Насе ся като свалят чадъра , ко ше прайш мойто момче . Малко розово прасенце колко хора те чакат ко знайш . Хахахаха
Наско курво долна миризлива еба ли ти се майката копеле мръсно. Ах ти долен сводник колко си подъл. Сега камбоджанеца ще те отърве ли не вярвам бушон смотан.
Тоя любо ква охрана е таз скарида? Да му то хакам в гърлото. Продават долу и наркотици.
Ананасе мамино дебелаче какви наркотици продавате в мазата почвай да разправяш че ще лежиш доста в плевнята.
Ох котьо сега като докарате Любо в корпуса ще му отворим бузите и ще му направим
анална промивка.
ПЕДАЛИПС ПЕДАЛИ И КУРВИ ДОЛНИ ХОРАТА ЩЕ ОБИРАТЕ А?КАМБОДЖАНЕЦА ЩЕ ОБСЛУЖВАТЕ ШАФРАНТИИ ДОЛНОПРОБНИ И ЗАРАЗИ. В КАУША ДА ЯДЕТЕ НАРЯЗАНИ КРАСТАВИЦИ И ТОЯ ГЕЙ АТАНАС ДА ПРАВИ ГАРГАРА СЪС СПЕРМА ОТ РАСОВ ЦИГАНИН.
Велимира е най големия батал вземете и детето непто заслужава тая наркоманка пробита. Тя беше мамана долу. Поръчваше курвите по телефона и после прибираше таксите. Сводница грозна.
Ей гарджок помияр неден от тоя пътър ли имаш дете ве мангал продухан? Ходи се шибай и ти някъде кавал.
Камбоджанеца дето накисна Толупа и лежи човека без вина.Дапсепобърне към Янчо Николов за помощ да му възобновят делото. Янка помогни на човека приятелю. Натисни ги да възобновят делото. Знам че можеш мой. Досега не си губил битка. Заради тоя ченгел човека гние вече 24 години вътре. Яна помагай бро.
да това е идея запТолупчето. Никой не заслужава подобна участ. Тоя камбоджанеца има такива грехове. Тоз Янчо може да помогне много. Ако може да се срещни с толупа ще стане филма. Тоя Янчо поне е упорит и пробивен. Може да свърши работа при желание естествено.
Много трудно да освободят някой вкаран за терористичен акт.
Какъв тероризъм те гони бе чукундур? Да еба и разбирачите ви. Тоз ако иска може да натисне съдиите да свършат работа успех.
Аааааааа помня го Янчо той пише в тоя сайт нали??? Ами той води и предавания. Може да свърши работа как да не може.:
Брадъре голяма играчка е. Ходене ровене писане. Заслужава ли си? За един престъпник???!!?