Три месеца ограничения по ул. „Дебелт“ в Бургас заради ремонтни дейности
снимката е илюстративна
Община Бургас въвежда временна организация на движението по ул. „Дебелт“ във връзка с ремонтно-възстановителни дейности на пътната настилка след подмяна на ВиК мрежата.
Може да прочетете повече за нашата нова рубрика "10 гастрономически минути с Мая" тук.

Мярката влиза в сила от 10:00 часа на 5 – ти юни 2026 г. (петък) и ще продължи за срок от три месеца.
В този период ще бъде затворен за движение на моторни превозни средства участъкът от ул. „Александър Стамболийски“ до ул. „Княз Борис I“.
От общината призовават шофьорите да спазват въведената временна организация на движението и да използват обозначените обходни маршрути, за да се избегнат затруднения и задръствания в района.
Ремонтните дейности са част от по-широк проект за обновяване на инфраструктурата в града и подобряване на състоянието на уличната мрежа след подмяната на водопроводната система.



