Фатален инцидент край Несебър: Извадиха безжизнено тяло на жена от морето
Тялото на жена беше открито в морето край плаж „Олимпийски надежди“ в района на Несебър, съобщиха от полицията.
Може да прочетете повече за нашата нова рубрика "10 гастрономически минути с Мая" тук.

Сигналът за инцидента е подаден на 31 май около 20:30 часа в Районно управление – Несебър. По първоначална информация в морето е била забелязана давеща се жена, като впоследствие от водата е извадено безжизненото й тяло.
Към момента самоличността на починалата все още не е установена. При извършения първоначален оглед не са констатирани видими следи от насилие по тялото.
На плажната ивица в близост до мястото на инцидента са открити лични вещи на жената – плажна чанта, летни дрехи и джапанки.
Тялото е транспортирано за аутопсия в отделение „Съдебна медицина“ към УМБАЛ – Бургас. По случая е образувана проверка, като се изясняват всички обстоятелства около настъпилата смърт.
Работата по установяване на самоличността на жената и причините за инцидента продължава.



