Комисията за прякото участие на гражданите, жалбите и взаимодействието с гражданското общество в Народното събрание ще проведе на 2 септември...
Комисията за прякото участие на гражданите, жалбите и взаимодействието с гражданското общество в Народното събрание ще проведе на 2 септември...