Незаконен сервиз, свалени гащи и гафове без край: Новият морален пейзаж на българското село ли е поморийското Габерово?! (видео и снимки)
В редакцията на „Днес България“ отново звъни алармата – познатият ни сигнал от неуморимия страж на законността и логфайловете, ИТ специалистът Тарък Мустафа. Живеещият в село Габерово, Поморийско млад мъж ни подсеща, че в родното му място времето сякаш е спряло, но бизнесът си върви. Особено ако си Рейхан Мехмед – човекът, който явно има договор с физическите закони и уволнил държавата от живота си още около 2010 г.
Може да прочетете повече за нашата нова рубрика "10 гастрономически минути с Мая" тук.

„Автосервизът на сенките“ или „Къща с гаражен привкус“
От цели 15 години насам Рейхан е превърнал собствения си дом в „ол инклузив автоцентър“ – приемна, сервиз, бояджийно, изчукване на ламарини и даже ремонти на двигатели. Клиентите чакат търпеливо пред къщата му – истинска автомонументална гледка за всяка инспекция, ако въобще някоя се осмели да стигне дотам. Това, че някога е глобен, изглежда е било по-скоро като билет за участие в реалити шоуто „Какво ще ми направите, нали съм си в къщи?“.
С други думи, Рейхан не просто върти ключа на колите, той върти и среден пръст към всяка институция, осмелила се да пита откъде са парите за новите покупки за дома, ремонтни дейности по къщата, джобните за двете дъщери или да кажем последната визита до ресторант „Гъзария“.
Най-поливалентният майстор на Балканите
Справя се с всичко – двигатели, боя, изправяне на ламарини, изправяне на живота… Всъщност, толкова е поливалентен, че НАП трябва да му сложи отделен данъчен код – „дейност: пълно пренебрежение към законността с елементи на арогантност“. А защо не и отделен регистър: „Наказанието е за будалите, не за Рейхан“.
И все пак човекът е последователен – ако ще демонстрира „висок стандарт“, ще го направи както си му е редът: селфи с жена си на маса с калмари и айляк поглед „айде сега да ви видя“. Плащат сметките в ресторанта с усмивка, а в НАП – с ехиден поглед пускат празни декларации.
И за да няма съмнения, дори собствената му дъщеря заявява на нашия информационен източник, че баща и няма фирма, а просто си работи…. така?!
Вход: Рейхан. Изход: държавна хазна, ама …. нанай!
Спокойно можем да направим едно малко математическо упражнение – 15 години нерегламентирана дейност, по 10 автомобила на месец (видимо от видеото), средно по 300 лв. на кола.(супер минимум заплащане).. Аха! НАП, вие си направете изводите, че тук ни трябват не инспектори, а финансови екзорсисти.
Случаят с мъжкия инструмент, за разкош
Но за да не си помислите, че Габерово е само за скучни майстори с мазни ръце, идва и другият бисер – младежът Салих Е. Също редовен посетител на селото, най-вече за да демонстрира… хм, физическа аргументация на сексуалните си подвизи. След всяка реч за процента девойки, с които бил „интимен“, Салих ритуално си свалял гащите в доказателствен порядък. Нещо като PowerPoint за селяни. Финалът? Опит за ухапване на Тарък Мустафа за ухото, защото… защо не? Ако ще е абсурд – да е пълен.



Този абсолютен дегенератски абсурд се е случвал преди 7 месеца в красивото селце, където в бял фургон подсигурен за събиране на жителите с цел комуникация, Салих се вихрел като стрийптизьор, правейки се на мутра, докато запивал до 3-4 часа сутринта. След което яхвал своята Хонда и пиян-залян си тръгвал.
Бургаската прокуратура – респект, сложи край на тази анатомична демонстрация и посещенията му в Габерово за радост на всички нормални хора.
Изводът, за да не кажете после, че не сме ви казали
Къде е държавата? Вероятно в чакалнята пред сервиза на Рейхан, чакаща ред за морална рехабилитация. А къде е законът? Вероятно на вечеря с Рейхан, в някой скъп ресторант?
Тук, в село Габерово, нормалното е превърнато в екзотика. Законите са пожелателни, глобите – сувенири, а моралът – нещо, което май само Тарък Мустафа, възрастните хора и антивирусната му програма още пазят.
Призоваваме НАП: направете си труда, вземете един лаптоп, един метър документи и отидете на място. Селото има нужда от рестарт. Не Ctrl+Alt+Del, а направо Reset to Factory Settings.
И не, това не е просто битовизъм. Това е казус по „Как се ражда държавен цинизъм и къде отиват данъците ви, когато някой си каже – ‘на мен никой нищо не може да ми направи’.“
От Днес България даваме думата на засегнатите страни за право на отговор, който ще публикуваме без редаксторска намеса. Автоматично, както изисква разследващата журналистика ще се изпратят наши уведомления до управлението на НАП-Бургас и районна прокуратура. Укриването на данъци е престъпление! Да припомним на Рейхан, че Ал Капоне точно за неплатени данъци изгни в затвора.

ТОП
АХ ТАРЪК ТАРЪК КАК ЩЕ ГО СМУЧЕШ ЗА ГЛАВАТА ДОКАТО ТИ СЕ ИЗПЛУИ В ОСТАТА. ГОЛЯМ ПИДРАЗ ИЗЛЕЗЕ ТИ ДОНОСНИК МРЪСЕН.
той пак донесъл на журналиста за селото.какво искаш от хората ва путко.защо донася за тях.пари ли ти дава журналиста
Тарък искаше да ебе на рейхан голямата и кат не му стана работата сега сере по медиите.
Ei pedal ste ti razcepq guza it eba!!!!!!
Ей доносник що го нареди човека? Какво ти направи? Голямо лайно си!
Аз ще иба тарък лично в небръснатия гъс.
Кой е тоя манаф дето си сваля гащите. Дайте да го наебем.
Закривайте го туй село😂😂😂😂😂
🤣🤣🤣🤣🤣Ебати изродите в Габерово
На Рейхан да го слагам на айшето в малкото дупенце. Дали я иба тия Салих някой да знае?
Вай завала!!! Що така го набута на майстора бе мискинин?
Тарък ти ли си моралиста на селото ве пидераз долен. Що на бута човека? Голяма курва си….
Ейййййййй тарък ше та карам да ми го лапаш да знаиш.
На Бойко няма да могат ма на рейхан ще го набута.
Сус кьопек!!!!! Не те е срам
15 год си е баш време лошо.
Сдуши се тоз журналист и сега тормозиш цяло село нештасник
Ey ölcen sen yakında amınakodum bokluu
Tarık ananı sikecekle seni kay mezarını azırla
sikeyim tarıkı kıllı gotunden
❗Янчо и Таръкчо да не се правят на обидени, като са тръгнали да въртят мръсни номера из Габерово. Жалби и сигнали има и на вас, защото има причина да не мислите, че всичко ще ви се разминава? Око за око, зъб за зъб. Хората вече не мълчат, свърши времето, в което се плашеха. Който се заяжда и клевети, да е готов да понесе същото. Всеки си плаща за игричките. А аз няма да мълча – ако не ви изнася, спрете с интригите и ще спре и заяждането. Просто е.
До псевдо-журналистите: вашата работа не е журналистика, а евтин курварлък. С това „видео“ нищо не става ясно, само си гоните кликовете, без грам уважение към истината. Ако ще правите „разследвания“, поне ги правете като хората, а не да пускате евтини клюки и полуистини. Имайте малко срам.
Тарък кмет няма да те направим никога, стига си се гърчил 😁
Да та еба в устата мръсен педал за кво са мислиш ве бедняк мръсен мъжкар ли си ве курвар долен педераз ся са разбира що баща ти не те иска голям курвар си братле бил си свестен през гъза ти ще излезе тва нещо и тогава ще видим колко свестен си и дали ще публикуваш и тва
Еххх брат на кво си не знам ще ти ебат мамата пред очите ти тогава публикувай и тва да ти еба прзната глава женкар така няма да постигнеш нищо до гроб ще си женкар долен мръсник ще ти ебат мамата за 2 стинки ако имат жалби тва касае тях а не публиката лесно е да се пише в медиите пълни глупости. А тоя малък малоумник тарък дето измисля някви фантазии с ДЕЦА къв е- това е ПЕДОФИЛСТВО на 10та степен и да не говорим за наркотиците! Малко да говори и за себе си тоя смотаняк
Първото което искам да кажа че е лесно да се говори без да се знае какъв живот имат хората не всеки има лесен живот и с тия математически упражнения сигурно не сте ги решавали в училище големи мъже сте ама имате акъл на 15годишни
Axxcax
Brawo Tarik, daway kolkoto mojesh s teb sme do kray, ewala na momcheto.
А ве педал я да гледаш баба си кво праи дето са продава и се проси за някви стотинки. Много добре пишеш са жителите в селото някви простотии ама май не поглеждаш в огледалото и наоколо по край теб и да се поглеждаш в огледалото ще се изплашиш наебан изрод
Евтини хората сте
Вижте първо наебаната държава кви ги върши после се насочвайте към други неща скоро ще си продавате гъзовете за някой лев шматки
Еи тарък малък супол май искаш да ти се разпространят клипчетата как та ебат и ти се изпразнят в устата
Скоро ще ти пръснат тиквата ве свестен малоумник
Тарък, който е завършил университет със специалност ‘Спин и паразит’, сега е великия герой само в собствената си празна глава. Човек с космати гърди, празна кратуна и самочувствие на генерал, защото е подал жалба на някой Янчо Николов. Абе, ей, мухльо! Ти си тостер с дефект – миришеш на изгоряло и не вършиш работа. Единствената диплома, която заслужаваш, е за „Педофилско и разен паразит“. Плямпаш, измисляш, броиш бележки и се мислиш за буден – братле, ти си в кома от самозаблуда. Ходи си прегледай хормоните, че това не е окосмяване – това е природна грешка. Отиди при 72 годишната Анелия да имаш малко разнообразие, защото вече искаш да измислиш някаква реклама за Янчото. Да го духате. Ти толкова си велик, колкото хлебарката е лъв в банята. Леш!
Тарък гютунде къларъ клештала сокеджекле амънакодум къллъ маймуну
Tarık seni buldum🦧
Тарък ако искаш да успееш бори се само срещу пласиорите на наркотиците! Така като се занимаваш със мандри, касапници и мотори само губиш нищо не печелиш много си загазил със съселяните си да знаеш. Извини се и продължавай само срещу наркоразпространението
Някой има ли информация за мандрата, очакваха проверки
Тая кръчма защо продължава да си обслужва клиентите си тихо мълком вечерно време, трябва да я пломбират крайно време е вече, колко години без фирма, без лиценз без разрешително, без касов апарат, защо не плаща данъци? Защо е с/у закона това справедливо ли е според вас? Компетентните органи трябва незабавно да се намесят, трябва да я пломбират да няма достъп никой до нея или направо да я събарят, защото всичко по нея е незаконно.благодаря
таръкчо що не излезе вчера пред Салих, май те е страх,че ще те наебе пред вас. Алооо насра ли се